CoinDeal łączy siły z Coinfirm

Młodsze stażem na rynku giełdy kryptowalut, takie jak CoinDeal, wykorzystują nowe rozwiązania i zapewniają swoim użytkownikom coraz lepsze narzędzia do ochrony siebie i swoich finansów. CoinDeal jest już jedną z największych giełd cyfrowych walut w Europie, oferującą 50 rynków kryptowalut i 7 walut fiat. Firma wchodzi równiez na rynek amerykański, rozpoczynając działalność w 14 stanach USA z planem ekspansji na kolejne 12.

Biorąc pod uwagę liczbę włamań na giełdy kryptowalut, firma rozumie znaczenie działania zgodności z przepisami. W ramach polityki AML / KYC CoinDeal dokładnie weryfikuje swoich użytkowników. Ten proces chroni klientów firmy przed ewentualnymi oszustwami i naruszeniami zasad. Aby skorzystać w pełni z tego typu narzędzi CoinDeal, zintegruje teraz rozwiązania AML i blockchain Coinfirm. Pomoże to w monitorowaniu transakcji w czasie rzeczywistym, a wkrótce firma stanie się również członkiem sieci AMLT.

Bezpieczeństwo to podstawa

Giełda nie będzie teraz konkurować już tylko cenami, funkcjami i innymi tego typu korzyściami, ale także tym, w jaki sposób zapewnia przejrzystość i bezpieczeństwo operacji dla swoich klientów w nieprzewidywalnym ekosystemie kryptowalut, na który nieustannie wpływają takie aspekty jak: postęp technologiczny, kwestie bezpieczeństwa i zmiany regulacyjne.

Zintegrowanie analityki AML Coinfirm może rozwiązać różne problemy związane z transakcjami i bezpieczeństwem użytkowników. W przypadku włamania na konto analitycy mogą łatwo zidentyfikować i śledzić ruch funduszy oraz zablokować dalsze nielegalne działania w ramach giełd i zgłosić podejrzane adresy do sieci AMLT. Daje to ogromną wartość dla całego ekosystemu.

„Coinfirm pomoże nam uzyskać niezbędne informacje w celu wzmocnienia naszej wiarygodności i przyczyni się do zapobiegania działaniom wspierającym pranie pieniędzy. Wiemy, że są niezawodnym partnerem do współpracy i jesteśmy pewni, że razem możemy zapewnić bardzo potrzebną przejrzystość przestrzeni kryptowalut. ”

– przyznaje Kajetan Maćkowiak, współzałożyciel CoinDeal

Paweł Kuskowski, współzałożyciel i dyrektor generalny Coinfirm dodaje:

„Jako lider w dziedzinie regtech i analiz blockchain Coinfirm zawsze szuka partnerów na rynku giełd kryptowalut, dla których przejrzystość, bezpieczeństwo użytkowników i zgodność z przepisami jest najwyższym priorytetem. Ekspansja Coindeal na rynek amerykański będzie możliwa dzięki ich innowacyjnej strategii i systemowi AML oraz stanie się naszą wielką przewagą konkurencyjną. Przygotowujemy wspólnie wspaniałe inicjatywy, które będą cenne i dla całej społeczności kryptowalut.”

Coindeal dołączy również do sieci AMLT, oddając niejako głos użytkownikom i zapewniając im platformę, na której mogą zgłaszać i monitorować adresy związane z nielegalnymi działaniami, takimi jak oszustwa i włamania. Ponadto będzie na niej można informować o adresach zaufanych i sprawdzonych podmiotów. Za prawidłowe dane, które są następnie wdrażane do systemu AML Coinfirm i na platformę analityczną, Coindeal i inni członkowie sieci będą nagradzani tokenami AMLT. Coindeal udostępni również token AMLT swoim użytkownikom.

Coinfirm

Coinfirm jest światowym liderem w dziedzinie AML i analizy ryzyka dla firm z przestrzeni blockchaina i kryptowalut. Z  rozwiązań firmy z zakresu AML korzysta ponad 130 globalnych klientów, od giełd kryptowalut po duże instytucje finansowe. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://www.coinfirm.com/.

coindeal logo nbaCoinDeal

CoinDeal to z kolei giełda kryptowalut, która została uruchomiona w marcu 2018 roku, ale już zyskała dużą popularność na rynku. Coindeal to dziś  jedna z najpotężniejszych platform wymiany cyfrowych walut, oferująca dostęp do ponad 40 par kryptowalut, w tym najpopularniejszych, takich jak Ethereum, Bitcoin lub Litecoin, ale także wielu walut FIAT: euro (EUR), dolara (USD), funta brytyjskiego (GBP), złotego (PLN), rubla (RUB) franka szwajcarskiego (CHF) i funta koreańskiego (KRW). Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://coindeal.com/.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *